Проектно-виробничне підприємство “Парта”

Меблі для учбових закладів

  • (044) 577-58-88
  • (044) 570-55-10
  • (044) 570-11-09
  • (044) 570-71-73
  • (067) 324-51-97
  • (050) 689-13-82

02095, м. Київ, вул. Срібнокільська 3"Б", кв.14

Головна Про нас
Про нас
Проектно-виробниче підприємство «ПАРТА», створене в 2007 році, стало одним з найпотужніших підприємств, що забезпечує стандартними шкільними меблями і спеціальними комплексами навчальні заклади нашої країни.

Результатом високопрофесійної організації виробничого процесу став широкий асортимент виробів - близько 150 найменувань. Всі шкільні меблі, включаючи інтерактивні, маркерні, крейдяні та магнітні дошки, шкільні парти і стільці, є безпечними як для здоров'я людини, так і для навколишнього середовища, мають сертифікати якості, гігієнічні висновки та необхідні рекомендації з експлуатації.

Проектно-виробниче підприємство «ПАРТА» надає своїм замовникам широкий вибір послуг. Завдяки чіткій та узгодженій організації забезпечується своєчасна доставка замовлень, навіть невеликих, в будь-який населений пункт України - в гранично стислі терміни. Кваліфіковані менеджери надають інформацію про продукцію, яка виготовляється з урахуванням спеціалізації класів, аудиторій та навчальних кабінетів, а також загального профілю навчального закладу.

Як відомо, тривале перебування в положенні навсидячки може негативно позначатися на поставі учня. Тому, до дизайну шкільних меблів висуваються високі вимоги по забезпеченню зручності, правильного положення і розподілу ваги тіла та інших ергономічних показників.

У нашому асортименті представлені найрізноманітніші комплекти меблів та обладнання - класи загального призначення; кабінети фізики, хімії, біології; актові зали; бібліотеки; столові; вчительські; кабінет директора; дошки аудиторні; офісні меблі; стільці і крісла; дитячі меблі, меблі для гуртожитків і готелів; спортивне обладнання для шкіл тощо.

Всі меблі, що випускаються нашими підприємствами, підлягають гарантійному, а також післягарантійному обслуговуванню. Весь асортимент меблів завжди представлений на складі.

Проектно-виробниче підприємство «ПАРТА» неодноразово ставало переможцем у тендерах з оснащення навчальних організацій в різних регіонах України.