Проектно-виробничне підприємство “Парта”

Меблі для учбових закладів

  • (044) 577-58-88
  • (044) 570-55-10
  • (044) 570-11-09
  • (044) 570-71-73
  • (067) 324-51-97
  • (050) 689-13-82

02095, м. Київ, вул. Срібнокільська 3"Б", кв.14

Головна Поради
Виробництво меблів для школи
Якість шкільних меблів має дуже важливе значення, оскільки йдеться про правильний, гармонійний розвиток наших дітей. Придбання таких меблів, високоякісних і надійних в експлуатації, завжди було завданням з нелегких. Сайт проектно-виробничого підприємства «ПАРТА» дозволить вам значно спростити і полегшити його. Ознайомившись з різноманітним асортиментом, супроводженим докладним описом і барвистими зображеннями, можна легко здійснити правильний вибір. Широкий модельний ряд дозволить оптимізувати кількість навчальних місць у класі. А естетичність дизайну і продумане колірне рішення, в поєднанні з високою якістю меблів, надасть класу сучасний комфортабельний вигляд.

Примітно, що в класі, обладнаному світлими меблями, при однаковому розташуванні вікон і кольорі стін, освітленість на 20% вище, ніж у класі з меблями темних забарвлень. Тому з всієї колірної гамми забарвлення ДСП ми рекомендуємо використовувати кольори - «бук Баварія» або «вишня Оксфорд».

При цьому велике значення має ергономічний дизайн шкільних меблів, здатний попередити щонайменшу небезпеку травм. Тому парти, стільці та столи виробляються із закругленими краями з використанням спеціальної кромки допоміжної міцності. Вони також можуть мати металевий каркас, зроблений з екологічно чистих матеріалів, який попереджає розхитування і надає шкільним меблям стійкість, надійність і довговічність. У виробах використовується ламінована ДСП і фанера класу емісії Е1. Усі деталі з плити окантовані кантом ПВХ.

Наші шкільні меблі поставляються в усі регіони України безкоштовно і в найкоротші терміни.

Шкільні меблі проектно-виробничого підприємства «ПАРТА» це:

- Якість - Сучасний дизайн

- Надійність - Екологічність

- Безпека - Відповідність стандартам