Проектно-виробничне підприємство “Парта”

Меблі для учбових закладів

  • (044) 577-58-88
  • (044) 570-55-10
  • (044) 570-11-09
  • (044) 570-71-73
  • (067) 324-51-97
  • (050) 689-13-82

02095, м. Київ, вул. Срібнокільська 3"Б", кв.14

Головна Статті
Парти

Парта - символ школи і основний її меблевий елемент, за яким учень проводить до 90% часу навчального процесу. Це багато до чого зобов'язує дизайнерів і виробників шкільних меблів. На жаль, дитина, на відміну від дорослого, зазвичай, не здатна сидіти, утримуючи правильну поставу. І результатом такого сидіння можуть стати серйозні порушення в області хребта - аж до сколіозу. Тому пропорції і висота парти з сидінням повинні бути оптимальними – відповідно віку і статурі учня.

 

 
Стільці
Шкільні стільці, як незмінний супутній атрибут парт і навчальних столів, виготовляються на проектно-виробничому підприємстві «ПАРТА» в стильовій єдності з ними. Це стосується і пластики дизайну, і гами кольорів, і фактури покриття. Стілець, як більш легкий і рухливий вид меблів, потребує більш ретельного дотримання критеріїв, що виключають можливість травматизму дітей у процесі навчання. Він повинен бути міцним, надійним і стійким. Тому «ПАРТА» пропонує стільці, сконструйовані на металевому каркасі з нанесеним порошковим полімерним покриттям, з використанням клеєної фанери, що дозволяє зробити всі необхідні вигини сидінь і спинок, відповідно фізіологічним особливостям учнів, щоб надати меблям необхідний ортопедичний ефект. Пропонуються також стільці, табурети та крісла для актових залів, обтягнуті шкірозамінником і тканиною.

 
Дошки шкільні
Схоже, доба шкільних дощок - громіздких, грубих і неохайних, каламутних від крейди, зі слабко виразними написами, вкритих пошкрябаним лінолеумом або олійною фарбою - назавжди відійшла в минуле.

«ПАРТА» надасть вам широкий вибір різноманітних сучасних дощок для класів, кабінетів і аудиторій.
Серед них великою популярністю користується універсальна «дошка магнітна для крейди з 5-тьма робочими поверхнями», яка являє собою компактний трансформер, що розгортається фронтально у кілька робочих площин. Вона дозволяє посилити дидактичну наочність учбового матеріалу і дає можливість працювати біля дошки одразу декільком учням, не заважаючи один одному. Дошка призначена для письма крейдою, що легко і без залишку видаляється вологою губкою. Її поверхня приглушено-зеленого кольору, матова, що підсилює чітку видимість написаного. Зроблена із сталевих листів, вона дозволяє за допомогою магнітів фіксувати на своїй поверхні додаткові дидактичні матеріали - плакати, діаграми, графіки, мапи тощо.